За три місяці 2026 року до бюджету м. Києва надійшов 1 млрд 437 млн грн земельного податку та орендної плати. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 98 млн грн, або на 7 %.
Нагадуємо, що платники податків мають можливість отримувати широкий спектр безплатних адміністративних та інших послуг за допомогою електронних сервісів ДПС (https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/958035.html).
Крім того, для зручності платників при виконанні ними своїх податкових обов’язків ДПС запроваджено розділ «Онлайн-навчання» (https://tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya).
Контакт-центр ДПС: https://tax.gov.ua/others/kontakt-tsentr/
Мобільний застосунок «Моя податкова»:
Android https://play.google.com/store/apps/details?id=my.tax.gov.ua
Онлайн-навчання:
https://tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya/
Для оперативної комунікації з інститутами громадянського суспільства в ДПС Києва діє комунікаційна податкова платформа:
Підпишись на YouTube-канал ДПС Києва: