Головне управління ДПС
у м. Києві
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

До суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю пальним без наявності відповідної ліцензії, застосовуються фінансові санкції

опубліковано 27 листопада 2019 о 11:25

Головне управління ДПС у м. Києві нагадує, що з 01.07.2019 року розпочато ліцензування виробництва, оптової та роздрібної торгівлі пальним, а також зберігання пального.

На сьогодні Головним управлінням ДПС у м. Києві вже оформлено 283 ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним та 9 ліцензій на зберігання пального.

З інформацією про видані ліцензії можна ознайомитись в Єдиному державному реєстрі суб’єктів господарювання, які отримали ліцензії на право виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, та місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним за посиланням:

https://tax.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/383525.html

Звертаємо увагу, що до суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю пальним без наявності відповідної ліцензії, застосовуються фінансові санкції.

Так,  в рамках контролю, до таких суб’єктів господарювання вже застосовано фінансові санкції на загальну суму 7,75 млн. грн.

У разі виявлення випадків торгівлі пальним без відповідної ліцензії, просимо повідомляти Головне управління ДПС у м. Києві за номером телефону: 482-34-59.