Головне управління ДПС
у м. Києві
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Про нововведення в податковому законодавстві під час семінару

опубліковано 28 листопада 2019 о 14:50

Новації податкового законодавства – актуальна тема нашого часу. Хто, як не представники Головного управління ДПС у м. Києві, могли чітко висвітлити та розкрити питання запровадження нововведень в податковому законодавстві для столичних платників.

Сьогодні, Головним управлінням ДПС у м. Києві спільно з Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) і Шевченківською районною в місті Києві державною адміністрацією у приміщенні Шевченківської РДА був проведений семінар для платників податків, а саме юридичних осіб на тему «Новації податкового законодавства». 

Про особливості податкового контролю за обігом палива та актуальні питання практичного застосування податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску розповіли спікери – фахівці столичної податкової.

У ході семінару також були розглянуті питання щодо подачі декларації по податку на прибуток підприємств та підготовки до річної звітності, критерії ризиковості платника податку, критерії ризиковості здійснення операцій і показники, за якими визначається податкова історія платника податку.

Окрім того, фахівці Головного управління розповіли про одну з найбільш актуальних тем – новації у використанні РРО та веденні касових операцій і новий механізм повернення податків та пені.

Наприкінці семінару були надані змістовні відповіді на всі запитання, які цікавили платників податків.  

Семінар щодо нововведень в податковому законодавстві відвідали близько 70 столичних платників. Для сучасних підприємницьких кіл такі заходи – можливість отримати актуальну інформацію податкового спрямування безпосередньо від працівників столичного управління, а також отримати загальну консультацію щодо новацій у податковій сфері та розібратися у будь-яких податкових труднощах.