Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Столична податкова служба роз’яснює на семінарах податкові новації для ФОП

29.11.2019

Сьогодні, 29 листопада, Головним управлінням ДПС у м. Києві проведено черговий семінар для фізичних осіб - підприємців на тему: «Актуальні питання застосування норм податкового законодавства фізичними особами - підприємцями» за підтримки Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

Фахівці столичної податкової висвітлили останні зміни податкового законодавства для платників податків – фізичних осіб та детально зупинились на порадах щодо їх практичного застосування.

Податківці роз’яснили питання нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску та порядку заповнення, а також подання звітності за оновленою формою, розповіли про типові помилки та порядок їх виправлення.

Не оминули своєю увагою і топ-тему – новації у використанні РРО та ведення касових операцій. Одна з основних цілей нових законів про РРО – це полегшення життя бізнесу шляхом введення електронних РРО. Учасникам семінару розповіли, що суттєвою перевагою є спрощення процедури реєстрації РРО – вона проводиться засобами Електронного кабінету без подання реєстраційних документів, а лише шляхом отримання фіскального номера, який ідентифікує програмний РРО у інформаційній системі контролюючого органу.

Також здешевлюється й процес застосування РРО за рахунок виключення необхідності отримання еквайрингових послуг, послуг центрів сервісного обслуговування, укладання відповідних договорів, придбання класичного РРО.

Крім того, на семінарі розглянули питання спрощеної системи оподаткування, реєстрації та обліку платників,  використання рахунків відповідно до вимог міжнародного стандарту IBAN, надання адміністративних послуг та функціонування електронних сервісів ДПС та інші.

Наприкінці семінару фахівці податкової надали відповіді на всі питання слухачів семінару. Роз’яснювальна робота триває.