Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

За одинадцять місяців 2019 року кількість звернень до столичних центрів обслуговування платників щодо отримання адміністративних послуг становить понад 510 тисяч

11.12.2019

Головне управління ДПС у м. Києві інформує, що за одинадцять місяців 2019 року загальна кількість звернень до столичних  центрів обслуговування платників щодо отримання  адміністративних послуг становить понад 510 тисяч.

Кількість наданих адміністративних послуг становить понад 481 тисячу, що включає в себе видачу довідок, свідоцтв, ліцензій та інше.

Зокрема, видано понад 103 тисяч карток платника податків та внесено до паспортів громадян України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.

Понад 27 тисяч громадян отримали відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Платниками податків, як юридичними так і фізичними особами, отримано понад 55 тисяч електронних довірчих послуг, для забезпечення можливості використання електронного цифрового підпису.

Зареєстровано понад 11 тисяч реєстраторів розрахункових операцій та зареєстровано книг обліку розрахункових операцій більше ніж 42 тисячі.

До центрів обслуговування звертаються платники стосовно отримання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи. Таких довідок підготовлено та надано платникам понад 116 тисяч.

Понад 49 тисяч громадян здійснили реєстрацію платника єдиного податку та понад 45 тисяч платників отримали витяг з реєстру платників єдиного податку.

Понад 28 тисяч платників отримали або подовжили терміни дії ліцензій на роздрібну торгівлю тютюновими або алкогольними виробами.