Головне управління ДПС
у м. Києві
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Запровадження програмних РРО не призведе до додаткових фінансових витрат суб’єктів господарювання

опубліковано 20 грудня 2019 о 10:37

Головне управління ДПС у м. Києві інформує, що Законом України від 20.09.2019 № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» передбачено запровадження програмних РРО.

На виконання цього Закону до 31 грудня 2019 року  ДПС має розробити безкоштовне програмне забезпечення «Програмний РРО» і вже  з початку нового року платники податків зможуть протестувати ці розробки, а з 19 квітня 2020 року матимуть можливість використовувати  такі програмні РРО.

Будь-який продавець зможе завантажити з сайту податкового органу  таке безкоштовне програмне забезпечення та встановити на свій власний «гаджет», перетворивши його таким чином у касовий апарат. Використання цього загальнодоступного рішення буде без сплати за обслуговування чи «прихованих» платежів.

Поряд з цим, суб’єкт господарювання на свій власний вибір може використовувати або класичний, або програмний РРО в залежності від своїх потреб.

Крім цього, платники податків зможуть розробити свій програмний продукт та використовувати його, або обрати один з наявних на ринку відповідно до власних потреб.