Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

ЦЕНТРИ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЛАТНИКІВ

опубліковано 05 квітня 2023 о 17:28

Адміністративні послуги, що надаються Головним управлінням ДПС у м. Києві

ЦОП Головного управління ДПС у м. Києві

Центр обслуговування платників ДПІ у Голосіївському районі Головного управління ДПС у м. Києві

Центр обслуговування платників ДПІ у Дарницькому районі Головного управління ДПС у м. Києві

Центр обслуговування платників ДПІ у Деснянському районі Головного управління ДПС у м. Києві

Центр обслуговування платників ДПІ у Дніпровському районі Головного управління ДПС у м. Києві

Центр обслуговування платників ДПІ в Оболонському районі Головного управління ДПС у м. Києві

Центр обслуговування платників ДПІ у Печерському районі Головного управління ДПС у м. Києві

Центр обслуговування платників ДПІ у Подільському районі Головного управління ДПС у м. Києві

Центр обслуговування платників ДПІ у Святошинському районі Головного управління ДПС у м. Києві

Центр обслуговування платників ДПІ у Солом’янському районі Головного управління ДПС у м. Києві

Центр обслуговування платників ДПІ у Шевченківському районі Головного управління ДПС у м. Києві

У разі, якщо ЦОП з об‘єктивних причин не працює, платники податків можуть отримати інформаційно-довідкові послуги та консультації у Контакт-центрі ДПС за тел.: 0-800-501-007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів). Громадяни, які перебувають за межами України, мають можливість зателефонувати до Контакт-центру зі стаціонарного або мобiльного телефону за номером: +380 44 454 16 13. Також у територіальних органах ДПС працюють «гарячі лінії» для надання консультацій платникам податків (https://tax.gov.ua/data/files/266745.docx). Звертаемо увагу, що платники податків можуть скористатись електронними сервісами ДПС та Електронним кабінетом, які працюють, але з певними обмеженнями, що зумовлено необхiднiстю захисту прав платників. Нагадуємо, що для зручностi, комфортності платників податків в умовах дії правового режиму военного стану сервісне обслуговування платників податкiв (платників єдиного внеску), зокрема, надання адміністративних послуг, виконання інших функцій сервісного обслуговування здійснюється органами ДПС незалежно від місця обліку платника податків. Крiм того, звертаємо увагу, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2022 № 165 «Деякі питання реалізації прав, свобод і законних інтересів фiзичних та юридичних осіб» (зі змінами) зупинено строки надання адміністративних послуг суб'єктами їх надання та строки видачі дозвiльними органами документів дозвiльного характеру на час военного стану в Україні. Поновлення зупинених строкiв вiдбуватиметься у місячний строк після припинення чи скасування военного стану на вiдповiднiй території України.

                                                                                                   

 

Наказ Головного управління ДПС у м. Києві від 27 липня 2022 року № 318 "Про затвердження положень про центри обслуговування платників  Головного управління ДПС у м. Києві"

 

Наказ Головного управлінння ДПС у м. Києві від 27 липня 2022 року № 320 "Про затвердження Регламенту центру обслуговування платників Головного управлінння ДПС у м. Києві"

 

Наказ Головного управлінння ДПС у м. Києві від 28 липня 2022 року № 327 "Про внесення змін до наказу Головного управлінння ДПС у м. Києві від 27.01.2021 № 149"

 

Iнструкція щодо отримання інформації про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за допомогою електронного сервісу «ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ» з використанням електронного цифрового підпису фізичної особи