Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Інформація про уповноваження на підписання листів

Відповідно до наказу Головного управління ДПС у м. Києві від 18.02.2021 № 280 «Про уповноваження на підписання листів-відповідей за результатами розгляду запитів на отримання публічної інформації» уповноважено заступників начальника Головного управління ДПС у м. Києві, які визначені відповідальними за розгляд (виконання) запитів на отримання публічної інформації відповідно до затвердженого розподілу обов'язків між керівництвом Головного управління ДПС у м. Києві та відповідно до резолюції керівника Головного управління ДПС у м. Києві, або осіб, які виконують їх обов’язки на період тимчасової відсутності, на право:

- підписання листів-відповідей за результатами розгляду запитів на отримання публічної інформації та супровідних листів до відповідних органів ДПС України, які відповідно до частини третьої статті 22 Закону пересилають запити на інформацію належним розпорядникам інформації;

- надсилання супровідним листом запитів на отримання публічної інформації належним розпорядникам інформації у строки, передбачені частинами першою та другою статті 20 Закону з одночасним повідомленням про це запитувача.