«За січень – квітень 2026 року ДПС Києва видано суб’єктам господарювання 2 027 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. З них 1 146 ліцензій – для роздрібного продажу алкогольних напоїв та 881 – для торгівлі тютюновими виробами», – поінформувала керівник столичного податкового управління Інна Якушко.
За словами керівника, протягом квітня цього року фахівці ДПС Києва видали 457 ліцензій, серед яких 272 – на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та 185 – на реалізацію тютюнових виробів.
Також у січні – квітні поточного року анульовано 2 512 ліцензій, протягом квітня – 427.
Нагадуємо, що розпорядженням від 27 грудня 2023 року № 1218-р Уряд затвердив Національну стратегію доходів до 2030 року, виконавши зобов’язання України за Меморандумом з Міжнародним валютним фондом.
Більш детально за посиланням: https://tax.gov.ua/diyalnist-/natsionalna-strategiya-dohodiv/.
Контакт-центр ДПС: https://tax.gov.ua/others/kontakt-tsentr/
Мобільний застосунок «Моя податкова»:
Android https://play.google.com/store/apps/details?id=my.tax.gov.ua
iOS https://t1p.de/lgu5a
Онлайн-навчання:
https://tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya/
Для оперативної комунікації з інститутами громадянського суспільства в ДПС Києва діє комунікаційна податкова платформа:
kyiv.ikc@tax.gov.ua
Підпишись на YouTube-канал ДПС Києва:
https://cutt.ly/UgBni5e