Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

пРРОсто – просте рішення для мікробізнесу

опубліковано 25 лютого 2020 о 17:32

Програмні реєстратори розрахункових операцій - це доволі просто та зручно для бізнесу. Аби розібратися у цій темі, розвінчати міфи, ми запускаємо серію інформаційних постів «пРРОсто».

І сьогодні  ми пояснюємо чому податкова вводить програмне РРО та які переваги мають ці реєстратори.

ТОП-5 переваг:

1.      Робота онлайн і офлайн.

Передбачено, що додаток працюватиме онлайн. Але у разі відключення від мережі, використовувати додаток можливо офлайн до 36 годин разово та не більше 168 годин протягом календарного місяця.

*Наразі тестова версія працює тільки онлайн.

2.      Зменшення документообігу.

Z-звіт створюється автоматично, без ризику санкцій за його не створення.

3.      Вибір РРО.

Платники мають право самостійно обрати, який реєстратор розрахункових операцій використовувати – програмний або класичний.

4.      Безкоштовне використання.

Програмне РРО абсолютно безкоштовне, порівняно з класичним. Кожного місяця платник , який використовує класичні РРО, повинен сплачувати 200 грн. кожного місяця за обслуговування. Натомість програмні безкоштовні та обслуговуються ДПС.

5.      Вибір формату чека.

І, наостанок, крута новина для екосвідомих платників – необов’язково друкувати чек, відтепер його можна отримати у електронному вигляді.

Перший реліз тестового РРО вже запущений! Наразі податкова опрацьовує ваші зауваження та пропозиції, які будуть враховані у повній версії. А детальніше про дати та особливості випуску -  у наступних матеріалах.