Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Скористатися правом на податкову знижку можна до кінця року

опубліковано 09 грудня 2020 о 08:19

Головне управління ДПС у м. Києві нагадує, що відповідно до Податкового кодексу України (далі - ПКУ) платники податку мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.

Для отримання податкової знижки до контролюючого органу необхідно подати річну податкову декларацію, в якій відображаються підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум.

Так, декларація за 2019 рік подається до 31 грудня 2020 року включно.

Звертаємо увагу, якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання – це документально підтверджена сума (вартість) витрат у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення їх загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених ПКУ.

 

Більш детальну інформацію щодо витрат, за якими фізична особа має право на податкову знижку, можна отримати за посиланням:

 

https://tax.gov.ua/deklaruvannya-dohodiv-gromadyan-/podatkova-znijka-dlya-fizichnih-osib/

 

Спілкуйтесь з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»:

https://t.me/infoTAXbot

Підписуйтесь на канали інформування ДПС:

https://t.me/tax_gov_ua

facebook.com/TaxUkraine/

youtube.com/TaxUkraine