Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

До уваги платників податків, які здійснюють роздрібну торгівлю рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, на території м. Києва!

24.12.2020

Головне  управління  ДПС у м. Києві звертає увагу, що з 01 січня 2021 року набирають чинності нові правила торгівлі рідинами, що використовуються в електронних сигаретах.

Так, торгівля рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, з 01 січня 2021 року повинна здійснюватись за наявності відповідної ліцензії.

Ліцензія видається за заявою суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво), до якої додається документ, що підтверджує внесення плати за ліцензію.

Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, становить 780 гривень на кожне місце торгівлі.

Звертаємо увагу, що суб’єкти господарювання, які отримали ліцензію на роздрібну торгівлю тютюновими виробами, мають право продавати рідини, що використовуються в електронних сигаретах, без отримання окремої ліцензії на право роздрібної торгівлі такими рідинами.

Суб’єктам  господарювання,  які  здійснюють  діяльність  на  території м. Києва, для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі рідинами,  що використовуються  в  електронних сигаретах, необхідно звертатись із заявою до   ЦОП  Головного управління   ДПС  у   м. Києві   за   адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, 33/19.  

 

Спілкуйтесь з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»:

https://t.me/infoTAXbot

Підписуйтесь на канали інформування ДПС:

https://t.me/tax_gov_ua

facebook.com/TaxUkraine/

youtube.com/TaxUkraine