Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Столичною податковою службою продовжується практика проведення онлайн-засідань «круглого столу» з представниками бізнесу

опубліковано 09 лютого 2021 о 10:52

Днями, у приміщенні Головного управління ДПС у м. Києві відбулося засідання «круглого столу» з представниками столичної бізнес-спільноти. Тема заходу: «Особливості застосування реєстраторів розрахункових операцій. Переваги програмних реєстраторів розрахункових операцій».

Фахівці управління контролю за розрахунковими операціями в режимі онлайн-конференції роз’яснили учасникам заходу нюанси впровадження РРО, розповіли про те, яким суб’єктам господарювання необхідно обов’язково застосовувати реєстратори розрахункових операцій, а також про алгоритм встановлення та використання програмних реєстраторів розрахункових операцій.

У ході заходу суб’єкти господарювання м. Києва мали змогу отримати кваліфіковані відповіді, фахівців столичної податкової служби, на свої запитання стосовно заявленої теми.

Проведення тематичних засідань «круглого столу» є важливим аспектом у налагодженні діалогу з представниками бізнесу, що в свою чергу дає можливість бізнес-спільноті бути в курсі нововведень податкового законодавства.

 

Спілкуйтесь з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»:

https://t.me/infoTAXbot

Підписуйтесь на канали інформування ДПС:

https://t.me/tax_gov_ua

facebook.com/TaxUkraine/

youtube.com/TaxUkraine