Головне управління ДПС
у м. Києві
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Чергове засідання «круглого столу» з питань добровільного декларування

, опубліковано 28 вересня 2021 о 14:16

Днями столичні податківці провели засідання «круглого столу» під час якого розглядались питання відображення інформації у декларації з одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб.

Відкрив захід заступника начальника Головного управління ДПС у м. Києві Вадим Дідок, який повідомив, що в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації відображаються відомості про декларанта, достатні для його ідентифікації (прізвище, ім’я, по батькові), реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта громадянина України; відомості про об’єкти декларування; самостійно визначена декларантом у національній валюті база для нарахування збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування; ставка та сума збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.

«Хочу зазначити, що в декларації не зазначається інформація про джерела одержання (набуття) декларантом об’єктів декларування. Інформація, яка міститься в Декларації, є податковою інформацією», – повідомив Вадим Станіславович.

Під час заходу, податківці зазначили, що одноразове добровільне декларування триває з 01 вересня 2021 року до 01 вересня 2022 року, а також розповіли про гарантії з боку держави, які отримує громадянин, скориставшись одноразовим декларуванням.

На завершення засідання фахівці надали вичерпні відповіді на питання, які цікавили платників.

Нагадуємо, з інформацією щодо порядку декларування фізичними особами належних їм активів можна ознайомитись https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»:

https://t.me/infoTAXbot

Підписуйтеся на канали інформування ДПС :

https://t.me/tax_gov_ua

facebook.com/TaxUkraine/

youtube.com/TaxUkraine