Головне управління ДПС
у м. Києві
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Застосування РРО/ПРРО обговорювали з платниками Деснянського району

, опубліковано 21 лютого 2022 о 17:16

Сьогодні у Центрі обслуговування платників ДПІ Деснянського району м. Києва було проведено дві тематичні зустрічі зі столичними платниками податків. Темою зустрічей стало детальне обговорення застосування РРО/ПРРО.

Столичні податківці детально розповідали як завантажити програмне рішення «ПРРО Каса» та про всі тонкощі його використання. Також зауважили, що з покроковою відеоінструкцією «Як завантажити програмне забезпечення ПРРО Каса» можна ознайомитися на офіційному вебпорталі ДПС за посиланням: (https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/video-lessons/).

Фахівці звернули увагу на позитивні аспекти використання реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій для суб`єктів господарювання.

 

Крім того, працівники податкової окремо зупинилися на видах касових апаратів, детально ознайомили відвідувачів з перевагами застосування ПРРО та безкоштовним програмним рішенням від ДПС.

Зустрічі пройшли у форматі консультативного діалогу, під час якого всі учасники отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

Практика проведення таких зустрічей буде продовжуватися і надалі.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»:

https://t.me/infoTAXbot

Підписуйтеся на канали інформування ДПС:

https://t.me/tax_gov_ua

facebook.com/TaxUkraine/

youtube.com/TaxUkraine