Головне управління ДПС
у м. Києві
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

У ДПС Києва відбулася зустріч з представниками бізнесу та громадських організацій столиці

, опубліковано 16 листопада 2022 о 16:13

Сьогодні, 16 листопада, в Головному управлінні ДПС у м. Києві відбулася зустріч фахівців столичної податкової з представниками бізнесу та громадських організацій Києва.

Захід відбувся в межах дії комунікаційної податкової платформи, яка функціонує на базі податкової м. Києва. Платформа створена для оперативного вирішення питань, з якими у своїй роботі стикається бізнес.  

Під час зустрічі обговорили ряд питань, зокрема причини зупинення реєстрації ПН/РК та порядок подання таблиць даних платників податків. Фахівці податкової Києва надали рекомендації щодо заповнення таблиць даних та наголосили на типових помилках, які допускаються платниками при їх заповненні.

Також, податківці детально зупинилися на змінах, які були внесені до порядку зупинення реєстрації податкових накладних, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року № 1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних». 

На всі запитання, які виникали у платників податків під час зустрічі податківці надали вичерпні та змістовні відповіді.

Підписатися на YouTube-канал Головного управління ДПС у м. Києві:

https://cutt.ly/UgBni5e    

Комунікаційна податкова платформа для громадськості та бізнес-спільноти:  kyiv.ikc@tax.gov.ua

Підписатися на телеграм-канал ДПС:

https://t.me/tax_gov_ua