Протягом січня – листопада 2022 року податковою м. Києва видано майже 11 тис. ліцензій на право роздрібної торгівлі підакцизною продукцією. Зокрема, на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями видано понад 6 тис. ліцензій, тютюновими виробами – майже 5 тис. ліцензій. Про це розповіла в.о. начальника столичної податкової служби Оксана Датій.
«Так, у листопаді 2022 року видано більше 1 тис. ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. З них: 748 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 523 ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами», – зазначила Оксана Датій.
Також, з початку поточного року анульовано понад 2 тис. ліцензій, у тому числі, за листопад 2022 року – 193 ліцензії.
Наголошуємо, що роздрібна торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами здійснюється суб’єктами господарювання незалежно від форми власності за умови одержання відповідної ліцензії.
Підписатися на YouTube-канал Головного управління ДПС у м. Києві:
https://cutt.ly/UgBni5e
Комунікаційна податкова платформа для громадськості та бізнес-спільноти: kyiv.ikc@tax.gov.ua
Підписатися на телеграм-канал ДПС:
https://t.me/tax_gov_ua