Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Заповнення податкової декларації з податку на прибуток підприємств резидентами Дія Сіті

, опубліковано 17 березня 2023 о 09:56

Головне управління  ДПС у м. Києві повідомляє, що наказом Міністерства фінансів України від 13 вересня 2022 року № 274 «Про затвердження Змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств» затверджено зміни до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20 жовтня 2015 року № 897, пов'язані з оподаткуванням податком на прибуток підприємств операцій резидентів Дія Сіті – платників податку на особливих умовах.

Наказ № 274 (набрав чинності з 18 листопада 2022 року) виданий з метою реалізації положень Закону України від 14 грудня 2021 року № 1946-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні» (набрав чинності 01 січня 2022 року).

Першим звітним періодом є 2022 календарний рік.

Довідково: Законом № 1946 були внесені зміни, зокрема, до розділу III «Податок на прибуток підприємств» і підрозділу 4 розділу XX «Перехідні положення» ПКУ, якими передбачається запровадження заходів щодо стимулювання розвитку IT-індустрії, зокрема спеціального режиму оподаткування резидентів Дія Сіті - IT-компаній, що відповідатимуть вимогам, передбаченим Законом України від 15 липня 2021 року № 1667-IX «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні», та включених до реєстру Дія Сіті.

З особливостями заповнення податкової декларації з податку на прибуток підприємств резидентами Дія Сіті можна ознайомитися за посиланням:

https://tax.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/prezentatsii-ta-inshi/9271.html

Підписатися на YouTube-канал Головного управління ДПС у м. Києві:

https://cutt.ly/UgBni5e

Комунікаційна податкова платформа для громадськості та бізнес-спільноти:

kyiv.ikc@tax.gov.ua

Підписатися на телеграм-канал ДПС:

https://t.me/tax_gov_ua