Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

У ДПС розʼяснили практичні питання податкового законодавства представникам бухгалтерської спільноти

опубліковано 28 грудня 2023 о 16:07

Представники ДПС відповіли на практичні питання представників бухгалтерської спільноти під час онлайн-зустрічі. Учасники обговорили особливості оподаткування податком на прибуток підприємств, визначення мінімального податкового зобовʼязання, оподаткування фізичних осіб-підприємців, зокрема, перерахування благодійної допомоги на потреби Збройних Сил України, оподаткування операцій з купівлі-продажу цінних паперів.

Також податківці прокоментували питання щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій, обовʼязкових реквізитів фіскальних чеків, подання звітів про контрольовані іноземні компанії та нарахування штрафів у разі їх неподання тощо.

Під час зустрічі концептуально були окреслені питання, які потребують видання окремих розʼяснень.

Нагадуємо, що для оперативної комунікації з бізнесом в органах ДПС діють комунікаційні податкові платформи. Отримати розʼяснення також можна за телефонами «гарячих ліній» та у Контакт-центрі ДПС.

Крім того, на вебпорталі ДПС функціонує розділ «Онлайн-навчання», в якому зібрано корисну для платників інформацію щодо оподаткування. Розділ розміщено за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya.