Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Відомості про доходи – просто і зручно

, опубліковано 13 лютого 2024 о 08:11

Головне  управління ДПС у м. Києві повідомляє, що для спрощення та зручності взаємодії громадян з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування тощо ДПС запроваджено е-сервіс «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про джерела/суми нарахованого доходу, нарахованого (перерахованого) податку та військового збору в електронному вигляді». 

Для отримання відомостей про доходи не потрібно особисто звертатись до органів ДПС. Достатньо за допомогою засобів Електронного кабінету (https://cabinet.tax.gov.ua) подати запит та отримати «Відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про джерела/суми нарахованого доходу, нарахованого (перерахованого) податку та військового збору» (відповідь на запит в електронному вигляді в електронному вигляді). 

Електронний документ, засвідчений кваліфікованою електронною печаткою ДПС, є аналогом документа, виданого контролюючим органом у паперовій формі. 

Перевірити правовий статус підпису можна на офіційному веб-сайті центрального засвідчуваного органу в розділі «Довірчі послуги» – «Перевірити підпис» за посиланням https://czo.gov.ua/verify. Одержувач електронного документа отримує можливість ідентифікувати підписувача такого документа та перевірити його цілісність. 

Також інформуємо, що в рамках е-сервісу також надано можливість отримати   особою   інформацію  про  свої  доходи  за  період,  починаючи   з   І кварталу 1998 року за будь-які п'ять років (з розбивкою поквартально). 

Додатково повідомляємо, що відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про джерела/суми нарахованого доходу, нарахованого (перерахованого) податку та військового збору в електронній формі також можна отримати засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг «Портал Дія» та через мобільний застосунок «Моя податкова».

Підписатися на YouTube-канал Головного управління ДПС у м. Києві: 
https://cutt.ly/UgBni5e

Комунікаційна податкова платформа для громадськості та бізнес-спільноти: 
kyiv.ikc@tax.gov.ua

Підписатися на телеграм-канал ДПС: 
https://t.me/tax_gov_ua