У січні - жовтні 2024 року платниками податків Києва сплачено до бюджетів усіх рівнів 186 млрд 741 млн гривень. Це на 36 млрд 81 млн грн, або на 24 % більше ніж за відповідний період минулого року.
Так, до державного бюджету спрямовано 143 млрд 57 млн грн, що на 33 млрд 16 млн грн, або на 30 % перевищує суму надходжень січня - жовтня 2023 року.
До місцевого бюджету Києва упродовж січня – жовтня цього року від платників податків столиці надійшло 43 млрд 684 млн гривень. У порівнянні з січнем - жовтнем 2023 року надходження зросли на
3 млрд 59 млн грн або на 7 %.
Нагадуємо, що відповідно до світової практики адміністрування податків і зборів Меморандумом про економічну та фінансову політику визначено, що зусилля з реформування ДПС будуть зосереджені, у тому числі, на розробленні сучасних практик управління комплаєнс-ризиками (ризиками дотримання податкового законодавства), що також закріплено в Національній стратегії доходів до 2030 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2023 року № 1218-р.
Постанова КМУ від 25 липня 2024 року № 854 «Про реалізацію експериментального проекту щодо функціонування системи управління податковими ризиками (комплаєнс-ризиками) в Державній податковій службі» є методологічною основою та базовим документом для практичної реалізації Експериментального проекту.
Запровадження системи управління податковими ризиками у ДПС забезпечить системність та єдиний підхід до управління ризиками дотримання податкового законодавства в роботі органів ДПС по всій вертикалі, зосередження зусиль податкових органів на найбільш проблемних питаннях в адмініструванні податків і зборів.
Гаряча лінія ДПС: 0800 501 007
Мобільний застосунок «Моя податкова»:
Android https://play.google.com/store/apps/details?id=my.tax.gov.ua
iOS https://t1p.de/lgu5a
Онлайн-навчання:
https://tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya/
Для оперативної комунікації з інститутами громадянського суспільства в ДПС Києва діє комунікаційна податкова платформа:
kyiv.ikc@tax.gov.ua
Підпишись на YouTube-канал ДПС Києва:
https://cutt.ly/UgBni5e