- Головна
- Окремі сторінки
- Архів
- Чи необхідно застосовувати РРО суб’єкту господарювання, що здійснює приймання готівки з використанням ПТКС (платіжних терміналів) для подальшого переказу на рахунки отримувачів?
Чи необхідно застосовувати РРО суб’єкту господарювання, що здійснює приймання готівки з використанням ПТКС (платіжних терміналів) для подальшого переказу на рахунки отримувачів?
опубліковано 11 жовтня 2021 о 12:30
Якщо програмно-технічні комплекси самообслуговування (далі – ПТКС (платіжні термінали)) дають змогу користувачеві здійснювати виключно операції з отримання коштів, то РРО не застосовується. Комерційні агенти банків та небанківські фінансові установи, які здійснюють операції з приймання готівки для подальшого її переказу з використанням ПТКС (платіжних терміналів), зобов’язані застосувати РРО.
Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»:
https://t.me/infoTAXbot
Підписуйтеся на канали інформування ДПС:
https://t.me/tax_gov_ua
facebook.com/TaxUkraine/
youtube.com/TaxUkraine