Головне управління ДПС
у м. Києві
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Злата Лагутіна: майже половину декларацій кияни подали в електронному вигляді

опубліковано 19 травня 2021 о 16:27

«У рамках кампанії декларування, протягом січня – квітня 2021 року, мешканцями столиці подано 7243 декларації про майновий стан і доходи за допомогою сервісу «Електронний кабінет», що складає 46 % від загальної кількості поданих декларацій. За відповідний період минулого року через електронні сервіси, громадянами було подано лише 2750 декларацій, або
30 % від загальної кількості поданих декларацій», – зазначила начальник Головного управління ДПС у м. Києві Злата Лагутіна.  

Звертаємо увагу, що фізичні особи, які ще не скористалися своїм правом на податкову знижку, за результатами 2020 року, можуть подати декларацію в електронному вигляді, у термін до 31 грудня 2021 року (включно).

Нагадуємо, що для зручності платників та спрощення процедури подання декларації в «Електронному кабінеті» у розділі «ЕК для громадян» працює електронний сервіс «Декларація про майновий стан і доходи». За допомогою цього сервісу можна заповнити декларацію та надіслати її до контролюючого органу в електронному вигляді з копіями первинних документів.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»:

https://t.me/infoTAXbot

Підписуйтеся на канали інформування ДПС :

https://t.me/tax_gov_ua

facebook.com/TaxUkraine/

youtube.com/TaxUkraine