Головне управління ДПС
у м. Києві
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Доопрацювання можливостей відображення у касових чеках необхідних реквізитів

, опубліковано 30 липня 2021 о 09:18

Головне управління ДПС у м. Києві нагадує, що до 01 серпня 2021 року реєстратори розрахункових операцій (РРО), версії внутрішнього програмного забезпечення   яких   перебували   у   Державному  реєстрі  РРО до 01 серпня 2021 року, проте не перебували на обліку у органах ДПС, мають бути доопрацьовані їх виробниками (постачальниками) для можливості виконання вимог щодо форми і змісту розрахункових документів/електронних розрахункових документів, які формують РРО.

РРО мають бути доопрацьовані для можливості відображення у касових чеках:

- найменування суб’єкта господарювання;

- заокруглення суми до сплати;

- зазначення валюти операції;

- найменування платіжної системи.

Такі  вимоги   затверджені   наказом   Міністерства  фінансів  України  від 18  червня 2020 року  № 306 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 21 січня 2016 року № 13».

Водночас,  до  01 жовтня 2021 року відповідно   до   наказу   Міністерства  фінансів  України  від 18  червня 2020 року  № 329 «Про затвердження Змін до Положення про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів», РРО, версії внутрішнього програмного забезпечення яких включені до Державного реєстру РРО, мають бути доопрацьовані їх виробниками (постачальниками) з метою забезпечення можливості відображення у касових чеках цифрового значення штрихового коду марки акцизного податку на алкогольні напої.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»:

https://t.me/infoTAXbot

Підписуйтеся на канали інформування ДПС :

https://t.me/tax_gov_ua

facebook.com/TaxUkraine/

youtube.com/TaxUkraine