Головне управління ДПС
у м. Києві
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Змінили протягом бюджетного року місцезнаходження: куди сплачувати ПДФО та подавати Розрахунок?

опубліковано 21 липня 2021 о 11:15

Головне управління ДПС у м. Києві інформує, що у разі зміни місцезнаходження, пов’язаного зі зміною адміністративного району, суб’єкт господарювання, до закінчення поточного бюджетного року, сплачує податок на доходи фізичних осіб за попереднім місцезнаходженням.

Водночас, Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску подається за основним місцем обліку, тобто до контролюючого органу за новим місцезнаходженням.

Довідково: Наказом Міністерства фінансів України від 09 грудня
2011 року № 1588 затверджено Порядок обліку платників податків і зборів, відповідно до п. 10.13 розд. X якого, у разі зміни місцезнаходження суб’єкта господарювання – платника податків сплата визначених законодавством податків і зборів після такої реєстрації здійснюється таким платником податків за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного періоду.

До закінчення року платник податків обліковується в контролюючому органі за попереднім місцезнаходженням (неосновне місце обліку) з ознакою того, що він є платником податків до закінчення року, а в контролюючому органі за новим місцезнаходженням (основне місце обліку) – з ознакою того, що він є платником податків з наступного року.