Головне управління ДПС
у м. Києві
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Чи є об'єктами одноразового (спеціального) добровільного декларування ювелірні вироби?

, опубліковано 25 жовтня 2021 о 14:20

Головне управління ДПС у м. Києві повідомляє, що ювелірні вироби є одним із об'єктів одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Відповідно до п. 4 підрозділу 94 розділу ХХ Податкового кодексу України (далі – ПКУ) одним із об'єктів одноразового (спеціального) добровільного декларування є  рухоме майно, що належить декларанту на праві власності (в тому числі на праві спільної часткової або на праві спільної сумісної власності) і знаходиться (зареєстроване, є на обліку тощо) на території України та/або за її межами станом на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.

До рухомого майна, зокрема, належать:

предмети мистецтва та антикваріату,

дорогоцінні метали,

дорогоцінне каміння,

ювелірні вироби тощо. 

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»:

https://t.me/infoTAXbot

Підписуйтеся на канали інформування ДПС:

https://t.me/tax_gov_ua

facebook.com/TaxUkraine/

youtube.com/TaxUkraine