Головне управління ДПС
у м. Києві
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операції з постачання поштових марок України?

, опубліковано 10 червня 2022 о 15:26

Головне  управління ДПС у м. Києві повідомляє, що не є об’єктом оподаткування ПДВ операції з постачання негашених поштових марок України, конвертів або листівок з негашеними поштовими марками України (крім колекційних марок, конвертів чи листівок для філателістичних потреб, базою оподаткування яких є продажна вартість).

Відповідний порядок оподаткування ПДВ поштових марок визначений пп. 196.1.4 п. 196.1 ст. 196 Податкового кодексу України.