Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

У межах роботи СМКОР столичні податківці розглянули понад 121 тисячу повідомлень про підтвердження реальності здійснення операцій

опубліковано 23 липня 2021 о 09:10

«Протягом І півріччя поточного року фахівцями Головного управління ДПС у м. Києві розглянуто понад 121 тисячу повідомлень про підтвердження реальності здійснення операцій по податкових накладних, реєстрацію яких зупинено, на загальну суму ПДВ 1 650 мільйонів гривень. За результатами розгляду зазначених повідомлень прийнято понад 106 тисяч рішень щодо реєстрації податкових накладних в ЄРПН (або 87%) на загальну суму ПДВ – 1 114 мільйонів гривень та понад 15 тисяч рішень про відмову в реєстрації податкових накладних в ЄРПН (або 12%) на загальну суму ПДВ – 536 мільйонів гривень», – розповіла заступник начальника столичної податкової Олена Крупнова під час онлайн зустрічі з бізнес-спільнотою Києва.

Крім того, з метою запобігання зупинення реєстрації податкових накладних по критерію ризиковості операції, по платниках реального сектору економіки враховано 426 таблиць платника податку.

Нагадуємо, що з алгоритмом дій у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, можна ознайомитись за посиланням: https://kyiv.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/434158.html.